Szybki kontakt

Telefon: +48 94-343-21-80

Roth Polska

ROTH Polska Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy ROTH Industries GmbH & Co. Rodzinnej firmy, która w roku 1947 zatrudniała kilka osób, zajmowała się produkcją kotłów i miała ograniczony zasięg działania, a której rozwój nastąpił bardzo szybko – budowa pierwszej hali produkcyjnej, poszerzenie palety produktów, znaczne zwiększenie zatrudnienia i obrotów, wreszcie rozpoczęcie działalności na szerokim europejskim rynku.

Obecnie ROTH Industries GmbH & Co. jest koncernem posiadającym 24 oddziały i biura handlowe na całym świecie, m.in. w Chinach, USA i Kanadzie, a łączne zatrudnienie przekracza 1.000 osób. Produkcja, również na potrzeby innych firm, odbywa się w 10 zakładach, będących w 100 % własnością rodziny ROTH.

Polskie przedstawicielstwo od ponad 15 lat korzysta z doświadczenia i kompetencji firmy–matki, a wspólna misja i jednolita strategia pozwalają w pełni realizować założenia polityki naszego przedsiębiorstwa. Polityki, której priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort osób, dla których tworzymy nasze produkty. Zadowolenie klientów, to wyzwanie, które traktujemy bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Niezwykle pomocne w tym zakresie są Firmy Partnerskie – dystrybutorzy produktów ROTH na terenie całej Polski. Wierzymy, że wieloletnia przyjazna współpraca i mnóstwo wspólnych przedsięwzięć, to owoce naszej postawy i zaangażowania. Sumienną pracą pielęgnujemy nasz wizerunek firmy solidnej, ale elastycznej, profesjonalnej, ale dostępnej, pełnej młodzieńczego zapału, marzeń i pasji, ale godnej zaufania.

Więcej informacji:
ROTH

Comments are closed.