Szybki kontakt

Telefon: +48 94-343-21-80

O firmie

Kilka słów o nas

Historia

Połączenie się TRANS-INSTAL z EKO-TECH zapoczątkowało powstanie firmy EKO-INSTAL Miziołek, Śliwa Sp.J, która w swoim wachlarzu usług ma między innymi projektowanie oraz wykonawstwo domków jednorodzinnych, budowa dróg i mostów oraz prowadzi własną hurtownie z asortymentem hydraulicznym.
Na początku działalności firmy zaopatrywaliśmy się u lokalnych dystrybutorów artykułów sanitarno-hydraulicznych. Ale w pewnym momencie nie wyrabiali się z dostawami, co skłoniło nas do nawiązania współpracy z ogólnopolskimi przedstawicielami światowych firm działających w branży hydrauliczno-sanitarnej. Dzięki zamawianiu znacznych ilości wyrobiliśmy sobie odpowiednie upusty. Pozwoliło to na stworzenie oferty na towary najlepszej jakości, które mogliśmy zaoferować naszym Klientom w odpowiednio niskiej cenie.

Firma nasza zajmuje się budowaniem: mieszkań, domków jednorodzinnych, dróg oraz mostów. Posiadanie własnej hurtowni materiałów instalacyjnych oraz bardzo dobra współpraca z producentami materiałów budowlanych skutkuje zapewnieniem najwyższej jakości oraz to, co najważniejsze dla Klienta, niewygórowana cena. Doświadczenie, które zdobyliśmy od 2003 roku oraz współpraca z bardzo dobrymi wykonawcami z regionu umożliwia nam wykonanie powierzonej inwestycji profesjonalnie i szybko oraz co najważniejsze dla Klienta za nie wygórowaną cenę.

Rzetelne wykonywanie zleconych prac umożliwia nam poszerzanie grona zadowolonych Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Bezpieczeństwo, zadowolenie klienta i niewygórowana cena. Tym się kierujemy i to staramy się realizować.

Od roku 2015 zmieniliśmy formę prawną spółki ze spółki jawnej na z ograniczoną odpowiedzialnością.

Co oferujemy

1
Profesjonalne podejście do Klienta

Dzięki wykwalifikowanej kadrze gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego problemu, aby każdy z naszych obecnych jak i przyszłych Klientów był w 100% zadowolony.

2
Materiały najwyższej jakości

Będąc udziałowcem grupy handlowej SanGroup możemy zaproponować materiały budowlane i hydraulicznej z "najwyższej półki" przy zachowaniu zadowalającego poziomu cenowego.

3
Wykonawstwo na najwyższym poziomie

Inwestując w kursy i szkolenia naszej kadry możemy zaproponować wykonawstwo powierzonych prac przez profesjonalnych Instalatorów oraz wykonanie prac z wykorzystaniem najnowszych technologii.