Szybki kontakt

Telefon: +48 94-343-21-80

Alpha-Inno Tec

Hydro-Tech jest wyłącznym przedstawicielem firmy Alpha-Inno Tec w Polsce. Alpha-Inno Tec to jeden z czołowych producentów pomp ciepła w Europie.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz wysoka jakość materiałów użytych do produkcji, sprawia, iż pompy ciepła sygnowane logo Alpha-Inno Tec uznawane są za bezkonkurencyjne i cieszą się uznaniem specjalistów z branży. Pompy cieplne to sposób na ekonomiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego ogrzewanie.

Konsekwentna polityka innowacyjna, ciągły rozwój techniczny i właściwe reakcje na sygnały płynące z rynku pozwoliły średniej wielkości firmie Alpha-InnoTec GmbH rozwinąć się w producenta zaliczanego do wiodących na rynku europejskim.
W Szwajcarii, „kraju pomp ciepła" Alpha-InnoTec jest już nawet liderem.

Siedziba firmy i hala produkcyjna znajdują się w miejscowości Kasendorf, w Górnej Frankonii. Zarząd nie miał wątpliwości, że północna Bawaria jest znakomitym miejscem na siedzibę firmy, ponieważ znał kwalifikacje, oddanie i solidność swoich pracowników. Na powierzchni ponad 14.500 metrów kwadratowych pracuje dla dobra klientów ok. 300 kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Fabryka_Alpha-InnoTec_Kasendorf
Od założenia w 1998 roku, Alpha-InnoTec firma należąca do szwajcarskiej grupy Schulthess, dzięki konsekwentnej polityce innowacyjnej, ciągłemu rozwojowi technicznemu i właściwym reakcjom na sygnały płynące z rynku wyrosła na jednego z wiodących producentów pomp ciepła w Europie.

Alpha-InnoTec działa w trzech obszarach:

• Produkcja pomp ciepła dla domów jednorodzinnych, tak nowo budowanych, jak i modernizowanych

• Specjalne pompy ciepła dla budynków wielorodzinnych, przemysłowych i obiektów handlowych

• Kontrolowana wentylacja pomieszczeń

Dla wszystkich tych dziedzin zapewniają także kompetentną obsługę serwisową, dzięki czemu ewentualne awarie są szybko usuwane w trosce o zadowolenie klienta.

Więcej informacji:
HYDRO-TECH
ALPHA-INNO TEC

Comments are closed.